Kampania AdWords dla każdego biznesu

Nasze ogłoszenia

Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postprzez sljak » Cz lis 20, 2014 14:09

Docieraj do potencjalnych klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To dokładnie, w przeciwieństwie do odmiennych form reklamy, zapewnia kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją propozycją klientów. stale informowany będziesz o korzyściach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Stale pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient otrzymasz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią jako gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi suplementarne: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybrane słowo kluczowe, tworzenie profili w mediach społecznościowych i zapełnianie ich contentem, tworzenie banerów i logo, konwertowanie pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504
Skuteczna kampania AdWords i YouTube.
Opublikuj swoją ofertę lub znajdź zlecenie.
sljak
 
Posty: 7
Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 11:28

Postprzez » Cz lis 20, 2014 14:09

 

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron